+98 21 88622010 info@ghasreaseman.com
امکان خرید بلیت هواپیمایی ترکیش ایرلاین با کارت های شتابی فراهم شد!
+

امکان خرید بلیت هواپیمایی ترکیش ایرلاین با کارت های شتابی فراهم شد!

برای اولین بار در ایران، می توان بلیط هواپیما برای مسیرهای بین المللی را با کارت شتاب خریداری کرد که این امکان را بانک سامان فراهم کرده است. با جزییات این خبر همراه قصر آسمان پرواز باشید:
طبق امضای تفاهم نامه سه جانبه ای که بین شرکت ترکیش ایرلاین (شرکت هواپیمایی ترکیه)، بانک سامان و شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) امضا شد، از این پس ایرانی های عزیز می توانند بدون هیچ واسطه ای و بطور کاملاً مستقیم، بلیط مسیرهایی که مربوط به ترکیش ایرلاین است را خریداری کنند.
روش خرید بلیط بصورت مسنقیم خیلی ساده است و فقط کافی است به وب سایت مربوط به شرکت هواپیمایی ترکیه به آدرس https://p.turkishairlines.com بروید و بعد از انتخاب گزینه ریال ایران، هزینه بلیط مسیر مورد نظر از طریق درگاه بانک سامان بپردازید.
آقای زکریا کروچام که مدیر شرکت هواپیمایی ترکیه است در این باره گفت: در سال ۲۰۱۶ حدود ۱ میلیون ایرانی به ترکیه جا به جا شدند که از این به بعد انتظار داریم ۱۵ درصد بلیط های خریداری شده توسط آنها، از طریق مستقیم و از درگاه الکترونیک بانک سامان باشد. خرید بلیط با «ریال ایران» نه تنها برای پروازهای داخلی ایران بلکه برای تمام پروازها امکان پذیر شده است.
مدیر بانک سامان هم در این مراسم گفت: بانک سامان آماده است تا تمام توان خود را بکار بگیرد و بتواند با بانکدارای الکترونیک، نیاز مشتریان را برآورده کند. باک سامان در حال حاضر خدماتی مثل مشاوره تخصصی ارزی و صادر کردن انواع ضمانت نامه های ارزی را ارائه می کند.

خرید بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین با کارتهای عضو شتاب

آژانس مسافرت هوایی، تور و جهانگردی قصر آسمان پرواز